Dodany: 2013-01-10 09:39:33

 

Zła terapiaFilmy online lubią klasykę gatunku. Zapewnia ona przynajmniej minimalną widownię. Nie jest to sukces, ale na początek wystarczy. Większość z filmy online nie robi zawrotnej kariery na świecie.

 

W film Zła terapia widzimy klasyczny przypadek dobrze skonstruowanego thrillera, dobrze bo pomysł jego stworzenia ma już chyba ze sto lat. Był eksploatowany w tylu wariantach, że każdy zdążył mu się bardzo dokładnie przyjrzeć. Tak przedstawiony temat już nikogo nie zaskakuje. Potrzebny jest nowy wątek fabularny.

 

Tego jednak tu nie ma, za to opowieść jest następująca. Młoda dziewczyna traci w katastrofie lotniczej męża i próbuje popełnić samobójstwo. Ratuje ją jak zwykle w ostatniej chwili pani doktor psycholog. Okazuje się, że nasza uratowana wdowa jest łudząco podobna do jej niedawno zmarłej córki. Cała historia rozpoczyna się od tej pory. Tak zapętlony wątek fabularny nie pozostawia nam złudzeń co do dalszych kolei losu czołowych bohaterów tego dramatu. Akcja nabiera tempa i już nie puszcza do samego końca.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zła terapia
Nick: