Dodany: 2013-01-10 09:34:26

 

Żądza i pieniądzeFilmy online to produkcje dla wytrwałych widzów, zatrudnianie znanych aktorów owocuje przyciągnięciem przed ekrany sporej rzeszy osób. I tak mimo już sporego wieku nadal wzięcie mają gwiazdy kina akcji takie jak Bruce Willis mimo dojrzałego już wieku.

 

Nieco zmienił branżę, rzadziej można go zobaczyć jako mściciela a częściej jako biznesmena. I takie role pełni w filmy online. Nowszym filmem z pogranicza kilku gatunków jest film Żądza i pieniądze. Widzimy w nim jak młoda dziewczyna zatrudniona jako striptizerka postanawia porzucić dotychczasowe zajęcie. Zatrudnia się w pobliskim barze, bar ten należy do bossa podziemia w tej roli został osadzony Bruce Willis.

 

To początek jej nowych kłopotów, teraz do akcji wkracza jego żona, jest w tarapatach finansowych i knuje intrygę, przez przypadek cała trójka znajdzie się w jej centrum. Rozwikłanie kłopotów może przyjść z najmniej spodziewanego momentu. Oczekiwanie na lepszy obrót zdarzeń może okazać się całkowicie jałowym postępowaniem. Zagadka tajemniczej intrygi będzie ujawniana kawałek po kawałku w kolejnych odsłonach filmu.Dodaj nowy komentarz do artykułu Żądza i pieniądze
Nick: