Dodany: 2013-01-10 09:32:20

 

HelplessJapończycy kręcą kino najwyższych wrażeń. Ich ulubione gatunki to thriller i horror. Jedno i drugie wychodzi im mniej więcej średnio. Większość produkcji wychodzących z kraju kwitnącej wiśni trafia do filmy online.

 

W gronie filmy online nie ma słabych filmów japońskiej produkcji. Wyjątku w tej materii nie stanowi film Helpless. Jego bohaterami jest dwójka młodych osób planujących swój ślub, dzień przed tym ważnym wydarzeniem znika panna młoda. To wydarzenie wywołuje ogólne poruszenie, pan młody rusza w pościg za swoją miłością. Niestety po drodze dowiaduje się, że jego wybranka życiowa nie jest tym za kogo się podaje i tym za kogo on ją brał.

 

Bez odpowiedzi ciągle pozostaje pytanie po co miał być ten ślub w takim wypadku. Ponieważ to pytanie nie daje mu spokoju jego pościg jest kontynuowany, efekty jakie może przynieść mogą go skrajnie skompromitować, w dodatku w miarę trwania pościgu wszystko staje się niebezpieczne i groźne, nasz bohater coraz bardziej ryzykuje własnym życiem. Czy uda mu się przeżyć i odszukać pannę młodą? Tego nie wiemy.

 .Dodaj nowy komentarz do artykułu Helpless
Nick: