Dodany: 2013-01-10 09:25:44
 

The SweeneyFilmy online to bardzo wszechstronne kino ujmujące swoim wachlarzem gatunków. Większość filmy online nie zawita do światowego box office, mimo to niektóre z nich są doceniane na światowym polu kinowym.

 

Jednym z lepszych filmów o pracy policji w nowym wydaniu jest film The Sweeney. To obraz pokazujący pracę dwóch detektywów wydziału kryminalnego, od podszewki. Widać nie koniecznie to co powinno być widoczne. Praca policjantów okazuje się być naginaniem prawa i zakresu obowiązków, tu liczy się cel a nie metody.

 

Policjanci stają nieraz na pograniczu prawa, podejmują się działań nie uzasadnionych z punktu widzenia prawa. Niestety życie jest tak skomplikowane, że przepisy prawa za bardzo odbiegają od rzeczywistości w jakiej obraca się wydział śledczy. Konflikt ten jest tajny, nikt z wyższego szczebla nie wie, jak swoje obowiązki wykonują jego podwładni na ulicach. Dlatego nielegalne praktyki trwają w najlepsze. Nieświadomość ludzi na wyższym szczeblu pozwala skuteczniej zwalczać przestępczość.Dodaj nowy komentarz do artykułu The Sweeney
Nick: