Dodany: 2013-01-10 09:24:03

 

ArbitrageFilmy online lubią poruszać tematy zadowalające widzów. Po to robi się filmy online, często powstają w nich produkcję z pogranicza kilku gatunków. Dobrym przykładem tego jest film Arbitrage.

 

To obyczajowy dramat i thriller w jednym, występuje tu w zasadzie jeden bohater. Musi wyplątać się bardzo trudnych kłopotów, wręcz niemożliwych do rozwikłania w prosty sposób. Wybrnięcie z meandrów życiowych może być bardzo kłopotliwe, zwłaszcza kiedy nasz bohater znajdzie się w tak skomplikowanej sytuacji. O dziwo jego kłopotem jest dobrobyt, ma centrum handlowe i żonę oraz córkę a d tego jeszcze kochankę.

 

W czym więc problem w tym, że centrum handlowe przynosi straty i ma duże kłopoty finansowe mało tego sprawa z kochanką nie może wyjść na jaw. Warto zabezpieczyć to wszystko przed światłem dziennym, czy uda mu się ta trudna sztuka? Najchętniej uciekłby gdzieś daleko, daleko z dala od kłopotów i zmartwień. Sam jest sobie winien, nie powinien podejmować kilku złych i niewłaściwych decyzji. Życie wymaga podejmowania przemyślanych wyborów.Dodaj nowy komentarz do artykułu Arbitrage
Nick: