Dodany: 2013-01-10 09:20:50

 

Dziennik cwaniaczka 3Filmy online są bardzo potrzebne choćby dzieciom żeby miały co robić w wakacje. O tym co robić w wakacje z dziećmi nakręcono już nie jeden filmy online. Jednym z nowych jest film Dziennik cwaniaczka 3 nie jest to jednak poradnik dla rodziców, to przestroga i zwykły film familijny.

 

Tu bohaterem jest młody dzieciak, który nie ma co sobą zrobić w wakacje, które już nadchodzą. Rodzice postanawiają wysłać go za granicę. Niestety nie dochodzi to do skutku, i mamy zupełnie inna sytuację, która spada na bohaterów tego filmu jak grom z jasnego nieba. Syn musi spędzić swoje wakacje w domu, siedząc i oglądając telewizję, nic z tego. Poznaje kilku rówieśników i razem spędzają wakacje co przynosi im nadspodziewanie dobre efekty.

 

Zawiązują się wielkie przyjaźnie i to na całe życie. Mogą one przynieść niespodziewane dotąd efekty dla całej rodziny. W towarzystwie dzieci jest jeszcze mały pies, pomagający im w wakacyjnych zmaganiach z zabijaniem czasu. To doskonałe rozwiązanie na czas wakacji, wręcz wymarzone dla rodziców i dzieci.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dziennik cwaniaczka 3
Nick: