Dodany: 2013-01-10 09:14:05

 

BarfiPostawy mężczyzn i kobiet względem siebie są mocno zróżnicowane. Przekona się o tym każdy kto żyje wśród ludzi lub ogląda filmy online. Kino romantyczne ma sporą rzeszę odbiorców w kategorii filmy online.

 

Jednym z nowszych hitów prosto z Bolywood jest nic innego jak akurat film Barfi. To bajeczna opowieść o tym jak trzech młodych mężczyzn musi zrewidować swoje poglądy na świat damsko-męski. Są cynikami i z tego słyną, nikt kto ich zna nie ma ich za prawdziwych romantyków.

 

Pytanie czego potrzebują kobiety, w zależności od tego jakie są mają inne potrzeby, zupełnie inne. Z wiekiem wiele się zmienia i nic nie pozostaje takie samo. Co widać po tym jak życie zmienia postawy trzech cyników. Problemy zmuszają do refleksji często przykrych, żeby wszystko nie skończyło się tragicznie to muszą być zachowane minimalny rozsądek musimy przetrzymać kłopoty i spróbować wyciągnąć z nich coś dla siebie. Po części jest to film o dzisiejszej cywilizacji o tym jak wygląda i jak się zmienia. Spojrzenie na kontakty międzyludzkie jest kluczowe dla powodzenia życia prywatnego o tym przekonają się bohaterowie filmu.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Barfi
Nick: