Dodany: 2013-01-10 09:11:56

 

Czerwony świtfilmy online czasem dotykają tematów historycznych. Są one mało popularne, ale popyt na nie jest ciągle notowany, nie są to najbardziej kasowe filmy w historii filmy online, ale na swoją wierną publiczność mogą zawsze liczyć.

 

W film Czerwony świt widzimy jak widmo komunizmu powraca nad Amerykę. Ma ono postać koreańskich spadochroniarzy, to atak Korei na USA. Rozpoczyna się okupacja pojedynczego miasteczka w Stanach. Rząd USA przypuszcza zmasowaną inicjatywę ataku na wrogie siły na naszym terytorium.

 

Działania armii krajowej wspierają obywatele, którzy postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i chcą podjąć działania zmierzające do pokonania wroga. Rodzimy ruch oporu odnosi jakieś sukcesy w walce z okupantem. Armia wspiera działania ludu, i razem mogą więcej. To kino bardzo słabe, film nie jest ani ciekawy ani widowiskowy, wynika to z małego budżetu i niskiego zainteresowania ludzi tym tematem. Fabuła jest nudna i nierealna przez to wszystko co dzieje się w filmie sprawia wrażenie mało rzeczywistego.Dodaj nowy komentarz do artykułu Czerwony świt
Nick: