Dodany: 2013-01-10 09:03:56

 

Wyspa Skarbów: Część 2Kino przygodowe staje na wysokości zadania kiedy przedstawimy mu proste cele do realizacji. Nie ma sensu kombinowanie przy tworzeniu coraz to bardziej wymyślnych struktur fabularnych. Najlepiej postawić na prostotę i to przełoży się na skuteczność co widać po licznych filmy online.

 

Większość z filmy online nie spełnia oczekiwań widzów względem tych produkcji, Kino przygodowe ma być przyjemne, miłe i szybkie. To kino marzeń ma spełniać odwieczne marzenia z dzieciństwa o podróżach w czasie i nie tylko. W film Wyspa Skarbów: Część 2 widzimy młodzieńca spędzającego swoją na ciężkiej pracy w tawernie.

 

W zasadzie pragnie czegoś innego, chce wyruszyć w świat i przeżyć kilka przygód oraz zadowolić swoje ambicje, pokazać, że nadaje się do czegoś więcej. Przykładem na to ma być szansa przed jaką stanie, wpadnie w posiadanie mapy do skarbu jak sam wierzy. Czy tak jest o tym przekona się po odbyciu rejsu statkiem w poszukiwaniu przygód. Wyspa kryje w sobie więcej niespodziankę niż tylko skrzynię ze skarbami.Dodaj nowy komentarz do artykułu Wyspa Skarbów: Część 2
Nick: