Dodany: 2013-01-10 08:58:29

 

DożywocieSzwedzkie kino kryminalne to klasyka gatunku, Szwedzi mają do tego idealne warunki klimatyczne jest tam zimno i sucho oraz dziko. Pełno jest wzniesień i gór oraz zakamarków w których można się ukryć, w filmy online często pojawiają się produkcje z tego grona.

 

W filmy online nie ma miejsca na nieudane strzały, w film Dożywocie przekonamy się jak mocne i wymowne może być kino skandynawskie.

Tam bohaterami zdarzenia jest podstawowa komórka społeczna jaką jest rodzina. Mają trudne zadanie do rozwiązania przede wszystkim chodzi o zagadką śmierci ojca rodziny.

 

To policjant, został postrzelony w swoim własnym domu, na domiar złego znika jego syn. Pojawia się pytanie co się stało i o co chodzi, czy policja znajdzie rozwikłanie tej zagadki. Nie będzie to łatwe ani przyjemne jak się z czasem okaże. Problemy same nie znikają, a im dłużej je odkładamy tym większe się stają. Takie przeszkody napotyka na swojej drodze między innymi policjant starający się o rozwikłanie tej zagadki. Wszyscy są przekonani, że to wdowa po zmarłym policjancie jest kluczem do rozwiązania sprawy. Czy rzeczywiście tak jest o tym przekonamy się niebawem.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dożywocie
Nick: