Dodany: 2013-01-10 08:56:08

 

Strażnicy MarzeńNajmłodsi widzowie mogą znaleźć coś dla siebie w filmy online. Jest to bardzo szeroka gama produkcji nacechowanych mniej lub bardziej ulubionymi postaciami dzieci. Hity jakie znajdziemy w filmy online to między innymi film Strażnicy Marzeń.

 

Tutaj dzieci mają wszystko czego potrzebują po pierwsze Świętego Mikołaja i innych bohaterów baśni i bajek z ich dzieciństwa. Większość postaci jest oczywiście fikcyjna, mało tego również zły bohater jest fikcyjny. To król ciemności takiej postaci nawet bajki nie znają, dobrzy bohaterowie muszą uratować świat i przede wszystkim święta. Misja jest zatem szczytna i wręcz idealistyczna.

 

Jak to bywa w tego typu animacjach dobro zwycięża, i tym razem nie mogło być inaczej. Wciąż nasi mali bohaterowie przyciągają przed ekrany całe pokolenia małych fanów wychowywanych na tych samych bajkach i opowieściach co ich poprzednicy. W sumie i starsi widzowie mogą iść na te produkcję bez obaw nic im nie grozi, przypomną sobie lata dzieciństwa. I tak wspominają je za pewne z sentymentem i łzą w oku szczególnie w dzisiejszych realiach trudnego świata pracy i pełnej odpowiedzialności za swoje czyny.Dodaj nowy komentarz do artykułu Strażnicy Marzeń
Nick: