Dodany: 2013-01-10 08:37:36

 

Niezwykłe życie Timothy GreenaRodzina to podstawowa jednostka społeczna, bez niej życie nie byłoby możliwe. Każdy ma swój gust filmowy kiedy tworzymy razem wspólnotę to zaczynamy rozglądać się za kinem familijnym nawet pośród filmy online. W produkcjach z cyklu filmy online wiele jest ciekawych filmów rodzinnych.

 

Jednym z nich jest np.

film Niezwykłe życie Timothy Greena. Fabuła tego familijnego filmu jest bardzo intrygująca, żyje sobie małżeństwo, które bardzo pragnie mieć dzieci. Mimo ich walki o nie pociechy nie przychodzą na świat.

 

Wpadają na pomysł by spisać na kartce wymarzone cechy swojego dziecka, zakopują kartkę w swoim domowym ogrodzie. Z czasem dzieje się coś nieprzewidywalnego, pojawia się dziecko. Mało tego jest dużo bardziej niezwykłe niż to umieścili w swoich zapiskach, ale o tym dowiadują się stopniowo z czasem. Powoli, powoli zaczyna do nich docierać prawda. Póki co nie wiedzą jeszcze jak sobie poradzić z pewnymi faktami. Film wydaje się z czasem coraz bardziej dramatyczny, no cóż trzeba przyznać, że chwyta za serce.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Niezwykłe życie Timothy Greena
Nick: