Dodany: 2013-01-10 08:33:12

 

GabinetW filmy online większość filmów to kino efektów specjalnych i sensacji. Mniej jest produkcji spokojniejszych i starszych o filmach z początków kinematografii możemy już całkowicie zapomnieć.

 

To sprawia, że filmy online wydają się mniej kulturalnymi ekranizacjami. Mało kto wie, że jest wśród nich film Gabinet. To prawdziwy klasyk kina grozy, w zasadzie nie wiadomo czy jest to bardziej thriller czy horror. W każdym bądź razie to klasyka na najwyższym światowym poziomie nie można jej porównać do kina ostatnich lat.

 

Tutaj rzecz rozgrywa się w małym miasteczku amerykańskim. Pewnego dnia przybywa do niego wielki mistyk, konkretniej hipnotyzer. Wydaje swoje przedstawienia, którymi wzbudza olbrzymie zainteresowanie wśród miejscowej ludności. Osiągnięcie tak wielkiego zadowolenia publiki udaje mu się przez niespotykane nigdzie indziej sztuczki. Spokoju nie daje jednak fakt, że w miasteczku giną ludzie od kiedy pojawił się sztukmistrz. Zagadka jest z nim bezpośrednio związana, jeden z bohaterów próbuje dowiedzieć się kto za tym stoi.Dodaj nowy komentarz do artykułu Gabinet
Nick: