Dodany: 2013-01-10 08:31:07

 

Step Up 4 RevolutionTaniec coraz śmielej gości na ekranach telewizorów. W związku z tym powstaje coraz więcej produkcji kinowych obsadzających taniec w roli głównej. Potem trafi to na łono filmy online i robi karierę w sieci. Popularność pośród filmy online znaczy wiele, to zdanie niezależnych internautów.

 

Bohaterowie film Step Up 4 Revolution wiedzą jak zadbać o komfort widza, pokazując mu wyśmienity spektakl teatralny z tańcem w tle. Jak taniec to i emocje na pierwszym planie, perypetie bohaterów są związane z ich przyszłością, miłością i występami. Jak to zwykle bywa w serii Step up i tym razem bohaterowie szykują drużynę do startu w zawodach tanecznych.

 

Wszystko wygląda całkiem dobrze i prezentuje się doskonale dopóki scenarzyści nie zaczynają przeginać i przesadzać. A wszystko to za sprawą dążenia do coraz lepszego urozmaicania fabuły nie mającymi znaczenia wątkami. Przekłada się to jednoznacznie na odbiór całego filmu i jego ocenę w środowisku. Oznacza to, że film nie dorównuje już poprzednim częściom i świeci mniejszym blaskiem.Dodaj nowy komentarz do artykułu Step Up 4 Revolution
Nick: