Dodany: 2013-01-10 08:26:37

 

Mroczny Rycerz PowstajeWiele filmy online opowiada historię Batmana. To długa i ciekawa oraz mroczna opowieść pełna zagadek i niedopowiedzeń. Mroczność to dominująca cecha Człowieka Nietoperza, to widać także w filmy online.

 

film Mroczny Rycerz powstaje widzimy już nieco innego batmana, teraz jest to nieco starszy Bruce Wayne i dużo mniej sprawny przede wszystkim. Jego nowym przeciwnikiem staje się Bane a w pracy przeszkadza mu doskonała złodziejka o pseudonimie kobieta kot. Losy tych postaci przeplatają się między sobą tworząc niesamowity klimat i akcję.

 

Ta część przygód Batmana jest ostatnią w wykonaniu Nolana, jego wersja batmana jest jedną z najlepszych w historii całego batman i kina. To dzieła epickie i niepowtarzalne, mogą być zaskoczeniem niemal dla każdego. Tu wszystko jest wymieszane i zaskakujące. Bruce nie wie, że w jego otoczeniu także znajduje się wróg i jest to osoba, której o to nawet nie podejrzewał. Pozory mylą i to bardzo, rutyna znacząco obniża czujność. Batman nie jest tym razem dobrze przygotowany na nadchodzące zagrożenia, jak to wszystko się zakończy.Dodaj nowy komentarz do artykułu Mroczny Rycerz Powstaje
Nick: