Dodany: 2012-10-30 11:02:16

 

Z Archiwum XProdukcje filmowe obfitujące w zjawiska nadprzyrodzone coraz częściej zaczynają kusić widzów swą obecnością telewizyjną. Mało jest jednak tych, które podobnie jak serial Z Archiwum X w sposób tak dokładny opisywał kontakty agentów FBI ze zjawiskami paranormalnymi.

 

Nie ma chyba także osoby, która nie obejrzałaby chociażby jednego odcinka serii. Jest jednak jeszcze coś – nie każdy film tak jak serial Z Archiwum X doczekałby się pełnometrażowej wersji jak stało się to właśnie w jego przypadku. Choć oczywiście to bardzo dobra próba to jednak filmy online, gdzie prócz zwiastunów tego serialu możemy również obejrzeć i wszystkie jego odcinki nie była tak dobra.

 

Widzowie woleli zostać i widzieć Danę Scully i F0x-a Mullera jako bohaterów serialu a nie pełnometrażowej produkcji. Jednakże serial Z Archiwum X w pełni zasłużył na miano jednego z najciekawszych produkcji ostatnich kilkunastu lat. Na swym koncie posiada nowiem bardzo liczne nagrody filmowe. I to właśnie przede wszystkim powinno stać się motorem przewodnim do poznania tego serialu wszystkim tym, którym filmy online w standardowych wersjach przestały już wystarczać.Dodaj nowy komentarz do artykułu Z Archiwum X
Nick: