Dodany: 2012-10-30 10:59:20

 

ChirurdzyFilmy a raczej seriale opowiadające historie środowiska lekarskiego już na stałe weszły do telewizyjnego repertuaru największych stacji telewizyjnych. Jednym z najpopularniejszych amerykańskich produkcji tego typu jest serial Chirurdzy opowiadający historię pięciorga stażystów, którzy zmagają się z codziennymi problemami zarówno w pracy jak i życiu osobistym.

 

W chwili obecnej telewizja zaczęła już trzeci sezon tego popularnego serialu. Można go również oglądać poprzez filmy online w sieci. Niektórzy jednak twierdzą, że roszady w obsadzie aktorskiej, którą przeszedł przed trzecią serią serial Chirurdzy nie wyjdą na zdrowie.

 

Jednak z gustami się nie dyskutuje. Każdy przecież może mieć swoje zdanie na pewne tematy i będzie się go trzymał. Pogmatwane losy bohaterów jednak to jest właśnie to czego szukają osoby przeglądające filmy online na najpopularniejszych stronach internetowych czy programie telewizyjnym. Dla kochających operacje i zabiegi o podwyższonym poziomie ryzyka serial Chirurdzy jest tym, czego tak naprawdę nie da się odnaleźć w polskich dwóch odpowiednikach – „Na dobre i na Złe” jak również „Lekarze” od niedawna emitowane przez jedną ze stacji komercyjnych.Dodaj nowy komentarz do artykułu Chirurdzy
Nick: