Dodany: 2012-10-30 10:52:01

 

KościObecnie filmy online uległy bardzo dużej zmianie jeśli chodzi o ich konstrukcję. Bardzo wiele osób przerzuciło się bowiem na produkcje serialowe, których w polskiej telewizji mamy naprawdę bardzo dużo.

 

Nie wszystkie jednak cieszą się tak ogromną popularnością jak emitowany późnym wieczorem serial Kości. Obok CSI jest on jednym z najchętniej oglądanych przez polskich widzów. Opowiada on dzieje agentów FBI pracujących w prestiżowym instytucie Jeffersona zajmujących się wyjaśnianiem zagadek kryminalnych.

 

Oczywiście jeśli chodzi o serial Kości nie może w nim zabraknąć wątków miłosnych. Kilku z bohaterów to oczywiście pary. Nie zawsze jednak będące w legalnych związkach (jeśli chodzi o początkowe odcinki). I nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że autorzy produkcji nie podeszliby do stworzonych przez siebie bohaterów w sposób humorystyczny. A w taki właśnie podchodzą i co ważniejsze udaje się im osiągnąć naprawdę dobry rezultat o czym przekonamy się oglądając serial Kości czy to poprzez filmy online czy też w telewizji POLSAT, gdzie emitowany jest od kilu sezonów.Dodaj nowy komentarz do artykułu Kości
Nick: