Dodany: 2012-10-30 10:46:37
 

Zabójcze umysłyInteresuje Cię badanie zagadek rodem z CSI? Jeszcze wcześniej zanim te właśnie seriale pojawiły się w telewizji widzowie mogli oglądać bardzo podobny w swej strukturze serial Zabójcze umysły opowiadający o losach i perypetiach grupy agentów FBI zajmujących się profilowaniem kryminalnym a więc przede wszystkim tworzeniem profili psychologicznych zabójców.

 

Oczywiście serial Zabójcze umysły ma mnóstwo cech odróżniających go od wspomnianych kryminalnych zagadek, nie mniej jednak jest też wiele cech łączących, mających swe odzwierciedlenie w pracy tamtejszych śledczych. Dlatego też te filmy online cieszą się tak dużym zainteresowaniem ze strony widzów oglądających konkurencyjne seriale w krajowych i zagranicznych telewizjach.

 

Nie ma dziś jednak najmniejszych przeszkód, aby zarówno serial Zabójcze umysły i CSI był oglądany w internecie poprzez filmy online. Jeśli tylko posiadamy dostęp do Internetu oraz odpowiednią przepustowość łącza możemy bez problemów pobrać na dysk naszego komputera wszystkie odcinki i obejrzeć je w dogodnych dla nas momentach.Dodaj nowy komentarz do artykułu Zabójcze umysły
Nick: