Dodany: 2012-10-30 10:36:00

 

Allo Allo!Polska telewizja ma tą tendencję, że zawsze umie znaleźć się w każdej sytuacji. Umie po prostu zaskakiwać i to zarówno poprzez filmy online jak także poprzez doskonale nam znane produkcje takie jak serial Allo Allo! opowiadający historię francuskiego ruchu oporu, który zmaga się z francuską okupacją.

 

Główni bohaterowie te zmagania traktują jednak w sposób zupełnie inny niż możemy to zobaczyć poprzez filmy online w produkcjach pełnometrażowych. Zagrożenie traktują w sposób bardzo humorystyczny. Nie na darmo przecież w każdym odcinku znajdujemy osobę żandarma, mówiącego łamanym francuskim i jego „Dziń dybry”, które śmieszy do łez. A takich właśnie gagów serial Allo Allo! dostarcza nam całe mnóstwo. Każdy jego odcinek wyemitowany poprzez telewizję jest zawsze śmieszny i bawi do samego końca. Bardzo często powodując u widza bóle brzucha.

 

Niestety decydując się na tak ekstremalną dawkę śmiechu musimy być w pełni świadomi tego, że brzuch czy żołądek będzie nam dokuczał, gdy oglądamy serial Allo Allo! W dzisiejszych realiach bardzo często nie pozostaje nam nic innego jak jedynie właśnie seriale komediowe, które potrafią nam w poprawie nastroju.Dodaj nowy komentarz do artykułu Allo Allo!
Nick: