Dodany: 2012-10-30 10:25:11

 

Xena: Wojownicza księżniczkaJeżeli od dawna pasjonują Cię opowieści o czasach bogów i herosów serial Xena: Wojownicza księżniczka jest propozycją właśnie dla Ciebie.

 

Dzięki temu serialowi dowiesz się jak to wszystko wygląda z bliska. Oczywiście produkcja ta nie wzięła się sama z siebie. Powstała na kanwie innego popularnego serialu, do którego w ostatnich miesiącach powróciła Telewizja Polska w programie drugim a mianowicie Herkules. I tak jak właśnie w tym serialu tak i w przypadku Xeny mamy bardzo wiele podobieństw. Co więcej – niektóre odcinki są bardzo ze sobą łączone – główni bohaterowie łączą siły, aby pokonać największych przeciwników ówczesnego świata.

 

Dlatego właśnie serial Xena: Wojownicza księżniczka jest tym, czego tak naprawdę obecnie nie mamy możliwości zobaczyć w krajowej telewizji. Co najwyżej poprzez filmy online możemy spróbować znaleźć podobne produkcje emitowane na kanałach, których nie posiadamy w naszej telewizji kablowej. A z całą pewnością takie się właśnie znajdą co jest oczywistym faktem. Telewizja czy to filmy online zawsze przecież muszą zaskakiwać aby zjednać sobie widownię. Z tego też względu serial Xena: Wojownicza księżniczka to produkcja dla wszystkich, niezależnie od wieku.Dodaj nowy komentarz do artykułu Xena: Wojownicza księżniczka
Nick: