Dodany: 2012-10-02 11:24:17

 

Tysiąc słówKomediowe podejście, doskonałą obsada, śmieszna i jednocześnie oryginalna fabuła, a przy tym mnóstwo ciekawych zdarzeń. To klucz do sukcesu dobrej komedii. Taka receptura została z pewnością wykorzystana do produkcji filmu, którym jest film tysiąc słów, film Tysiąc słów to film opowiadający historię mężczyzny, który zarabia za pomocą swojej dyplomacji i mówienia.

 

Kiedy okazuje się, że w ramach pokuty ma ostatnie 1000 słów do wypowiedzenia – pojawia się problem – co zrobić, by odkręcić tą klątwę, którą rzucił ktoś na niego i co zrobić by móc dalej prowadzić swoje poprzednie życie. Film tysiąc słów to komedia, która rozbawi nawet największego ponuraka.

 

Film tysiąc słów to przede wszystkim znakomite podejście do tworzenia komedii, to również bardzo zabawne historie, które można połączyć w ciekawy bieg zdarzeń i sytuacji, które przejaskrawione pozwalają widzowi nieco się odprężyć i sprawić, by na chwilę zapomniał o codzienności. Film tysiąc słów to film, który poleca się każdemu, może być on skierowany do każdego z nas – bo taki właśnie był zamysł filmu. Film tysiąc słów to nie tylko ciekawa komedia, ale również doskonała produkcja od strony reżyserskiej i producenckiej. Warto obejrzeć i przekonać się na własnej skórze..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Tysiąc słów
Nick: