Dodany: 2012-09-24 08:03:46

 

MediumSeriale online to często produkcje bez przesłania czy motta, myśli przewodniej lub jakiegokolwiek pomysłu. Czasem jednak zdarzają się seriale tematyczne, a takim jest serial Medium.

 

Bohaterka serial Medium to kobieta, która posiada niezwykłe zdolności i ma talent do wyjątkowego przepowiadania przyszłości i czytania w faktach. Wystarczy, że spojrzy na dowody i już wie co mogło się stać. Jej zdolności są wykorzystywane w serial Medium przez policję do tropienia i łapania przestępców a wszystko to w służbie prawa.

 

To dzięki takim zajściom możemy mieć do czynienia z nagłym i niespodziewanym złapaniem kryminalistów. Takie tajemnicze ujęcia tłumaczone są tu właśnie za pomocą zdolności medium. W serial Medium mamy mnóstwo ciekawych zwrotów akcji i wątków plecionych do fabuły nieustannie. Nie sposób się nudzić lub narzekać na monotonię. Jednak każdy odcinek jest do bólu przewidywalny zawsze mamy happy end i zagadka jest jednoodcinkowa. Bohaterka serialu toczy też barwne życie towarzyskie pełne ciekawych przygód przyprawiających o zawrót głowy.Dodaj nowy komentarz do artykułu Medium
Nick: