Dodany: 2012-09-24 07:58:48

 

LostSeriale online to bardzo często produkcje które stają się tak popularne, że zdecydowanie wykraczają poza swoje pierwotne kręgi czyli osób zainteresowanych w głównej mierze serialami.

 

W serial Lost jest hitowym produktem rozpoznawalnym na całym świecie, przebojem wdarł się na cały świat i wyrwał trofeum. W zasadzie serial Lost to pierwszy o tak spektakularnym sukcesie i to od niego zaczął się globalny nawrót na seriale i zaczęło pojawiać się coraz więcej seriali i mogą one śmiało konkurować z filmami na różnym szczeblu czy etapie lub poziomie.

 

W serial Lost mamy grupkę rozbitków która musi sama radzić sobie na wyspie do tej pory bezludnej. Oczywiście pojawia się odwieczny problem władzy jak komu i gdzie oraz ile jej przydzielić. To nadrzędny problem stojący na czele tych zjawisk, wszystko zaczyna się komplikować i zawężać oraz zdecydowanie zacieśniać a śmierć jest już coraz bliżej. W serial Lost akcji jest naprawdę sporo, serial wciąga od pierwszej minuty do samego końca, dlatego nakręcono aż siedem sezonów z niesłabnącą popularnością.Dodaj nowy komentarz do artykułu Lost
Nick: