Dodany: 2012-09-24 07:56:59

 

Nowe glinyPolicja jest tematem szeroko i często poruszanym i podejmowanym przez wiele osób i środowiska z bardzo szerokich kręgów. To jest niezmiernie widoczne w serial Nowe gliny.

 

W gronie seriale online ta produkcja na hit się nie zanosi i tak też się stało. Umknęła w gąszczu jako mało znana plejada o życiu i początkach kariery młodych i jeszcze ambitnych policjantów bez jakichś uchybień w służbie czy jakichkolwiek zaniedbań. W serial Nowe gliny napotkamy masę akcji, która może przenieść się na inne tereny, i stanowić realne zagrożenie z którym muszą mierzyć się nieliczni.

 

Dla ambitnych i szukających wyzwań ludzi niesie to całą masę rozrywki i akcji, która potrafi nabrać tempa oraz rozpędu. Lepiej więc uważać i postępować ostrożnie, można się czasem wystraszyć, w serial Nowe gliny nie zabraknie mocnych scen walki i strzelanin, młodzi świeżo upieczeni adepci akademii policyjnej są skazani na wyzwania od razu dostają najtrudniejszy przydział z którym muszą się uporać brawurowo od tego zależy ich życie i awans.Dodaj nowy komentarz do artykułu Nowe gliny
Nick: