Dodany: 2012-09-24 07:49:21

 

PerceptionCzy lekarz może rozwiązywać zagadki kryminalne i wielką politykę? W zasadzie to tak z tą wąską różnicą, że nie wszystkie tak samo dobrze i prosto. Większość drogą dość okrężną i z masa perypetii. seriale online lubią zakręcone i nie normalne historie.

 

W serial perception spotkamy to wszystko w jednym kawałku i ułożeniu. Główny bohater to nie kto inny tylko właśnie lekarz neurochirurg z doświadczeniem i umiejętnościami na miarę naszych czasów.

 

W szpitalu leczy ludzi a po godzinach robi inny użytek ze swoje umysłu, mianowicie pomaga rządowi w trudnych sprawach natury militarnej ma dostęp do najtajniejszych zagadek państwa i to jest najcenniejsze w jego głowie. W serial perception akcji nie ma za wiele, wszystko polega na umysłowych pojedynkach i zagadnieniach, przez co c ma swoisty styl i klimat, który jest ciekawy w odbiorze i przystępny, schemat nieco podobny do Housea. Na wyniki jeszcze próżno czekać, potrzeba jeszcze wiele czasu do rozwiązania zagadek jakie stoją na szczycie świata.Dodaj nowy komentarz do artykułu Perception
Nick: