Dodany: 2012-09-21 14:48:27

 

The Walking DeadWiele spośród seriale online bazuje na pomysłach przemyconych z filmów. Było takich już bardzo wiele, chyba każdy się z nimi zderzył. Także v nie jest niczym nowym ani świeżym, to odgrzewany kotlet z potrawy zwanej Resident Evil.

 

W serial The Walking Dead bohaterowie zostają nimi przez przypadek, wskutek apokalipsy wirusowej wszyscy niemal ludzie na ziemi zostają zamienieni w Zombie, a nasi pozostali przy życiu bohaterowie pod wodzą policjanta, detektywa bardzo dzielnego zresztą walczą o życie i poszukują jakiejś odtrutki na wirus i usiłują odwrócić skutki jego działania. Fabuła jest wciągająca, stała akcja w serial The Walking Dead powodują brak możliwości oderwania się od szklanego ekranu nawet na moment podczas trwania zaciętej jadki z zombie.

 

Brakuje tu tylko nieco lepszych efektów specjalnych a ma to ścisły związek z budżetem, jest rzecz jasna za niski, gdyby był wyższy to i serial The Walking Dead zyskałby na tym i to wiele takie produkcje zdobywają widownię właśnie efektami specjalnymi.Dodaj nowy komentarz do artykułu The Walking Dead
Nick: