Dodany: 2012-09-21 14:43:34

 

Jej Szerokość AfrodytaSnobizm stał się tematem dla wielu pordukcji źeńskich. Wiele wątków w tym temaci przewija sie subtelnie pomiędzy różnymi serialami w tłumie wątków pobocznych. Nie do przebrania jest ilość teych materiałów, czasem ktoś musi się zrehabilitować. Tak jest z główną bohaterką serial Jej Szerokość Afrodyta.

 

To miss piękności, zdobywczyni wielu tytułów, z osiągnięciami i propozycjami mniej lub bardziej intratnymi, wszystko jest w zasięgu głównej bohaterki, nagle umiera w wypadku porażenia prądem. Teraz powraca z zaświatów jako duch z jedną misją ma pomóc biednej i odrzuconej na bok życia towarzyskeigo dziewczynie, stać się jej bożyszczem tłumów.

 

Czyli ma ją upodobnić nieoc do siebie pod wieloma względami zwłaszcza estetycznymi, zadanie oakzuje się jeszcze trudniejsze niż główna bohaterka myślała i o tym opowiada nam każda niemal scena serial Jej Szerokoś Afrodyta. W http://www.ekino.tv/serial,jej-szerokosc-afrodyta-drop-dead-diva.html nie ma zbyt przewlekłej czy trudnej fabuły, wszystko jest tu niesamowicie proste i łatwe w odbiorze. To w miarę przyjemna produkcja..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jej Szerokość Afrodyta
Nick: