Dodany: 2012-09-21 14:38:19
 

The NewsroomWiadomości i biznes z tym związany jest stary jak świat i wiadomo, że nie jest to uczciwe i rzetelne informowanie publiki. To bardzo nieuczciwy biznes podległy różnym wpływom władzy i sugestiom osób ze środowiska wyżej postawionego.

 

W serial The Newsroom mamy do czynienia z osobami o różnym stopniu i poziomie moralności. Głównym wątkiem w serial The Newsroom jest pomysł na który wpadło dwoje dziennikarzy chcą przekazywać prawdziwe wiadomości a nie jakieś przetworzone i wygodne wizje rzeczywistości. Zakładają własny dziennik i to w nim zajmują się spełnianiem swojej misji w stopniu jak najlepszym i najwyższym. To jest motywem przewodnim i naczelnym w serial The Newsroom.

 

Produkcja jest nieco o mitach wokół całego tematu, mocno naiwna w swoim pierwotnym pomyśle, nierzeczywista i wręcz abstrakcyjna i obca. To właśnie jest widoczne w serialu na pierwszym planie ogląda się go przez to jak komedię na najwyższym poziomie choć mało tu jakichś specjalnie śmiesznych scen lub wpadek. Tu tego nie ma a i tak można spotkać nieco humoru..

Dodaj nowy komentarz do artykułu The Newsroom
Nick: