Dodany: 2012-09-21 14:30:24

 

ContinuumSeriale online to coś niesamowitego i niezwykłego. Pełno tu produkcji typu także science fiction, choć seriale nie są dobrym gruntem do pokazywania efektów specjalnych i epatowania podniosłością i patetycznymi przemowami.

 

Postawienie właściwych zadań na właściwym miejscu może wnieść sporo do sprawy. W serial Continuum główna bohaterka to detektyw, która wraz z grupa innych detektywów wyrusza w podróż w czasie za terrorystami którzy uciekli do przeszłości po to aby zniszczyć świat. W trakcie cofania się w czasie coś idzie nie tak i nasza bohaterka staje w obliczu zupełnie nowych zadań, muszą wydostać się z pętli czasu żeby zdążyć za terrorystami i zlikwidować zagrożenie jakie niosą światu.

 

To niełatwe zadanie, cała akcja toczy się, oczywiście w dalekiej przyszłości światem nie rządzą politycy, bo już ich nie ma światem władają korporacje a na ich czele najbogatsi i najbardziej wpływowi ludzie na świecie. To prowadzi do konfliktów między stronami jakie widzimy w serial Continuum. Akcja serial Continuum jest napięta i potrafi zaskoczyć.Dodaj nowy komentarz do artykułu Continuum
Nick: