Dodany: 2012-09-21 14:22:00

 

SuitsStudia to jedna z tych rzeczy które robimy dla naszej przyszłości, o przecież warto niej myśleć, bo to w niej spędzimy resztę życia. Tak też myślą pracownicy stojący na czele kancelarii prawnych, ale nie główny bohater serial Suits.

 

Mimo, iż jest to temat często poruszany w seriale online to brakuje mu przede wszystkim jakiegoś większego sensu. Cechą serial Suits jest chyb raczej komedia, bo główny bohater radził sobie na studiach prawniczych dzięki pamięci fotograficznej, ale wszystko ma sój kres i w końcu wylatuje z tych studiów z hukiem. Zaczyna pracę w renomowanej kancelarii i musi udawać, że ma ukończone studia z wyróżnieniem i tematem przewodnim w serial Suits stają się jego dalsze losy, pełno tu humoru i niesamowitych sytuacji oraz nagłych zwrotów akcji.

 

Pomysł średniostary, ale dosyć ożywczy stawia zasadne pytanie w dzisiejszych czasach. Główny bohater musi się nieźle czasem natrudzić by ukryć fakt nie posiadania tytułu magistra co często pakuje go w kolejne kłopoty. Czy wszystko skończy się dobrze? Tego nie wiadomo, po obejrzeniu serialu wszystko stanie się jasne.Dodaj nowy komentarz do artykułu Suits
Nick: