Dodany: 2012-09-21 14:17:36
 

Falling SkiesSeriale online to przeróżna forma w doskonałej oprawie. Są produkcje w których liczą się inne rzeczy niż to co w standardowych filmach, nie zawsze fabuła lub konstrukcja jest motorem produkcji.

 

W serialach science fiction liczy się w głównej mierze ilość i jakość efektów specjalnych co wiedzieli producenci serial Falling Skies. W serial Falling Skies dostaniemy mnóstwo niezliczonych efektów specjalnych. Występują one na każdym kroku nawet najmniejszym. Możemy je napotkać dosłownie wszędzie, każdy odcinek serial Falling Skies wnosi zupełnie nowe wrażenia estetyczne.

 

W serial Falling Skies akcja rozgrywa się wokół tematu przewodniego którym jest inwazja kosmitów na ziemię, grupka a raczej cała armia ocalałych po pierwszym uderzeniu zawiązuje ruch oporu i stara się walczyć z kosmitami. O tym właśnie opowiada serial Falling Skies. Jest to mało odkrywczy pomysł i serial jak większość innych, nie odnajdziemy tu żadnego sporego czy nawet pokaźnego potencjału do zrealizowania czy wykorzystania.Dodaj nowy komentarz do artykułu Falling Skies
Nick: