Dodany: 2012-09-21 14:02:48
 

Zostać MissSeriale online to hity dla kobiecej widowni. Stają na wysokości zadania kiedy są w stanie przyciągnąć przed telewizory spore rzesze znudzonych życiem kobiet. W serial Zostać Miss główne bohaterki to kandydatki na miss w jakichś mniej znaczących wyborach.

 

Cała oprawa w serial Zostać Miss została tak wykonana, że większość akcji koncentruje się w zupełności na organizatorach i skandalach oraz niezdrowej rywalizacji między zawodniczkami. Każda zawodniczka w serial Zostać Miss jest inną osobowością i w pewien sposób przedstawia możliwe postawy społeczne kobiet mniej lub bardziej złożone. W serial Zostać Miss odnajdziemy wszystko czego pragną kobiety, intrygi, przystojnych mężczyzn dookoła.

 

Fabuła serial Zostać Miss opiera się całkowicie na jednym prostym schemacie, najprostszym, złe dziewczyny próbują wygrać nieuczciwie i pochodzą z tak zwanych dobrych domów, a te bidne są uczciwe i działają zgodnie słuchając głosu serca i oczywiście przypadkiem szukają miłości i drugim jeszcze większym przypadkiem ją znajdują.Dodaj nowy komentarz do artykułu Zostać Miss
Nick: