Dodany: 2012-09-21 13:58:38

 

Włatcy MóchW seriale online bardzo różnie przedstawia się szkołę czy miejsca edukacji oraz place zabaw a także całe dzieciństwo. Bohaterami serial Włatcy Móch jest grupka małych uczniów o swoistych pseudonimach: Czesio, Anusiak, Maślana, Konieczko.

 

To koledzy najlepsi z możliwych trzymają się razem i realizują swoje coraz to głupsze pomysły od podbijania świata po likwidację szkoły lub szukanie odpowiedzi na zagadkowe pytania pojawiające się w ich niezwykle młodym i jeszcze nieskażonym wieku. W serial Włatcy Móch pełno jest wulgaryzmów, brzydkich zwrotów, niepoprawnego zachowania i po prostu chamstwa.

 

Zatem serial Włatcy Móch nie jest przeznaczony dla dzieci to ewidentnie serial dla dorosłych, to satyra na rzeczywistość nie tylko tą szkolną, ale w każdym jej wymiarze; politycznym, edukacyjnym i i wielu innych. Pełno tu rozrywki i szokujących tematów oraz nagłych zwrotów akcji i sytuacji pełnych zaskoczenia i niecierpliwości. Każdy z bohaterów serialu jest nieco inny od drugiego i prezentuje inną postawę społeczną.Dodaj nowy komentarz do artykułu Włatcy Móch
Nick: