Dodany: 2012-09-21 13:57:05

 

Wojna domowaSeriale online to mogą być także bardzo stare seriale takie jak serial Wojna domowa. To produkcja która pamięta jeszcze czasy Polski ludowej czyli komunizmu. To w tych dawnych czasach raz na pewien okres kręcono tego typu seriale o formacie mniej lub bardziej złożonym.

 

W serial Wojna domowa jest obraz standardowej jak na tamtą epokę rodziny polskiej. Widzimy obrazek rodziny i jej życia trudów tej epoki i pamiętne wydarzenia w tle. Najwięcej kłopotów w serial Wojna domowa generują oczywiście dzieci, bo to ich złoty wiek na robienie kłopotów czy psot.

 

Dzieci są już nieco starsze i problemy mają swój finał w szkole, i tam udaje się regularnie matka próbując rozwikłać te skomplikowane perypetie. Tak toczy się akcja w serial Wojna domowa a mało tego jeszcze drugą stroną całej tej sytuacji są sąsiedzi. Sąsiedzi są jak druga odrębna społeczność dość mocno osadzona na realiach naszej rzeczywistości z lat bardzo ubiegłych. Nie jest to wiekopomne dzieło to raczej prosta i mało rezolutna opowieść.Dodaj nowy komentarz do artykułu Wojna domowa
Nick: