Dodany: 2012-09-21 13:42:13

 

Świat według KiepskichSeriale online coraz częściej stają się obiektami rosnącej popularności i krytyki z każdej ze stron. W gronie wielu zacnych i mniej dobrych seriali zawsze znajdzie się sporo miejsca na komedie mniej lub bardziej wyszukane i doborowe.

 

Nie zawsze uda nam się zastać naprawdę dobrą i pozytywną komedię produkowaną w stylu pełnym humoru i wzbudzającym zainteresowanie wielu osób. Jednym z takich wyjątkowych dzieł i wyszukanych jest właśnie serial Świat według Kiepskich. W serial Świat według Kiepskich napotkamy nie tylko znakomitą obsadę aktorską czy grę aktorską, ale też niesamowicie trafną metaforę na głupotę jakiej jest pełno w naszym najbliższym otoczeniu i nieraz nawet dalszym.

 

Polityka miesza się w te sprawy w sposób wyraźny jest tu wiele odniesień do jej decyzji czy działań w niej podejmowanych i toczonych przez działania polityczne mniej lub bardziej wyszukane i skomplikowane oraz niecodzienne. Zawsze łatwiej będzie można coś zrobić i na tym zarobić to główne motto życiowe i hasło przyświecające większości pomysłów na jakie wpadają osoby takie jak Ferdynand Kiepski główny bohater tej polskiej produkcji.

 .Dodaj nowy komentarz do artykułu Świat według Kiepskich
Nick: