Dodany: 2012-09-21 13:38:37

 

SforaSeriale online to często produkcje mocno kryminalne do takich zaliczają się serial Sfora i Kryminalni. W serial Sfora mamy grupkę policjantów czterech z których dwóch to funkcjonariusze operacyjni, śledczy a dwóch pozostałych piastuje wyższe stanowiska, jeden jest prokuratorem a drugi natomiast szefem policji ma funkcję generała policji.

 

Okazuje się bowiem, że są to przyjaciele z dzieciństwa z dawnych lat, którzy postanowili robić karierę w służbach i na poczet korzyści państwowych. Wszystko udaje im się pięknie, ale tylko do pierwszego odcinka w serial Sfora.

 

Potem mamy nagłe załamanie tej pięknej mozaiki, dochodzi do zamachu, generał policji ginie w niewyjaśnionych okolicznościach na policyjnym parkingu. Od tego momentu zaczyna się bezwzględna walka policjantów z gangsterem który zlecił to zadanie innym. Następnie mamy do czynienia z niepewnym załamanie dotychczasowego przebiegu akcji, do ekipy dołącza nowa, informatyczka polecona przez zmarłego generała. Bierze ona udział w kampanii przeciwko gangsterom.Dodaj nowy komentarz do artykułu Sfora
Nick: