Dodany: 2012-09-21 13:31:11

 

RanczoW seriale online mamy do wyboru wiele cenionych produkcji stających na wysokości zadania. Jednak bardzo trudno jest nakręcić dobry i rzeczywisty oraz mocny serial, prawdziwie oddający charakter polski.

 

To udało się uzyskać w serial Ranczo. W serial Ranczo mamy bardzo wiele satyr i grotesk z polskiej rzeczywistości oraz mentalności. A jest co wyśmiewać jak wszędzie zresztą, Główny konflikt toczy się pomiędzy dwiema stronami odwiecznymi w Polsce świecką władzą i duchową.

 

Zawsze były one mocno poróżnione i odmienne od siebie, jest to źródłem wielu sporów i zakręconych zawirowań w serial Ranczo. Cała akcja rozgrywa się na wsi zwanej Wilkowyje jest to oczywiście miejscowość absolutnie fikcyjna i zmyślona. W serial Ranczo wszystko nakręca kilku bohaterów po pierwsze amerykanka która przyjeżdża do Polski, wójt i jego brat bliźniak ksiądz, czerepach, kusy i część miejscowych mieszkańców. Wśród nich są bywalcy pijacy wino pod ławeczką sklepową całymi dniami. Akcja jest bardzo mocno zdywersyfikowana i cały czas dochodzą nowe postaci które są wplątywane w coraz to nowsze intrygi.Dodaj nowy komentarz do artykułu Ranczo
Nick: