Dodany: 2012-09-21 13:29:24

 

Rodzinka.plSeriale online nieraz mogą mieć wartość edukacyjną. Kiedy w czasach niżu demograficznego i niskiej liczby urodzeń emituje się serial Rodzinka.pl, to wygląda on nieco na propagandową zagrywkę.

 

Czy tak jest czy nie trudno odpowiedzieć nawet po obejrzeniu kilku odcinków serial Rodzinka.pl. Nie dostaniemy zadowalającej nas odpowiedzi. W serial Rodzinka.pl widzimy na pierwszym planie rodzinę tradycyjną polską taką jakich już nie ma, troje dzieci i rodzice. To niemożliwe w dzisiejszych czasach, i do tego wszystkie dzieci to chłopcy w różnym wieku.

 

Pełno w związku z tym najdziwniejszych sytuacji i zawirowań z których ciężko jest wybrnąć czasem obronną ręką. Cały czas wolny rodziców pochłaniają w większości dzieci i opieka nad nimi w głównej mierze. W zdecydowany sposób odbija się to na ich nerwach i charakterze który czasem pozwala na przenoszenie problemów z dziećmi do innych dziedzin życia. Poziom utrudnień jaki charakteryzuje między innymi wspólne życie wesołej gromadki jest przytłaczający, tylko w serialu sama matka daje sobie z tym wszystkim radę.Dodaj nowy komentarz do artykułu Rodzinka.pl
Nick: