Dodany: 2012-09-21 13:14:40

 

Ojciec MateuszSeriale online są czymś nadzwyczajnym i niesamowicie chętnie oglądanym. Najlepiej gdy są nieco niekonwencjonalne, oryginalny pomysł jest czymś na co czeka większość osób, szybko taka produkcja staje się zauważalna na tle pozostałych szarych i zwyczajnych seriali.

 

Pomysłowość jest tu zawsze w cenie i to wysoko, w serial Ojciec Mateusz na to narzekać nie może. Kto by pomyślał, że ksiądz może być detektywem i to lepszym niż cała miejscowa policja w Sandomierzu.

 

Tytułowy Ojciec Mateusz jest proboszczem parafii i hobbystycznie pomaga policji prowadząc śledztwa na własną rękę. Nie zawsze policja patrzy na to przychylnym okiem i miło wspomina takie wybryki, toteż serial Ojciec Mateusz pełen jest kłopotów. Pomaganie innym nie zawsze ma pozytywne konsekwencje i rezultaty nie tylko dla niego, ale i dla jego najbliższych. To czasem nie jest miłe, ale w serial Ojciec Mateusz i tka jest sporo śmiechu i humoru, radości oraz powodów do zadowolenia wszystko kończy się happy endem zupełnie inaczej niż w życiu.Dodaj nowy komentarz do artykułu Ojciec Mateusz
Nick: