Dodany: 2012-09-21 13:12:42

 

Na dobre i na złeW seriale online zaczynają pojawiać się w coraz większej liczbie seriale takie jak serial Na dobre i na złe. To niezwykła opowieść o ciężko pracujących lekarzach w szpitalu w leśnej górze która jest miejscowością całkowicie fikcyjną.

 

To na tym opiera się fabuła serial Na dobre i na złe. Oczywiście samego szpitala byłoby zdecydowanie za mało, relacje między lekarzami i ich życie osobiste to temat przewodni i główny w serial Na dobre i na złe. Leczenie jest tylko tłem, przykrywką, służy zapewnieniu adrenaliny widzowi tak aby nikt nie czuł się znudzony czy rozczarowany produkcją.

 

To odpowiedź polska na amerykański pierwowzór Ostry dyżur, oczywiście nikt z polskich reżyserów czy scenarzystów nie wzorował się na wizji amerykańskiej, ale pomysł został ściągnięty właśnie z tej zachodniej produkcji. W serial Na dobre i na złe pełno jest scen mniej i bardziej skomplikowanych oraz niezwykle złożonych i nieudanych. W całej fabule pełno jest odniesień do rzeczywistych problemów ludzi i do sytuacji w których każdy może się znaleźć.Dodaj nowy komentarz do artykułu Na dobre i na złe
Nick: