Dodany: 2012-08-06 10:29:18

 

Miłosne sztuczkiKomedia romantyczna jest tym gatunkiem, który łączy w sobie kilka najistotniejszych w życiu każdego człowieka wątków a więc miłości oraz sytuacji z których nie tak łatwo wybrnąć Tak dzieje się również w filmie Miłosne sztuczki, gdzie główny bohater – doskonały sprzedawca samochodów cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród płci przeciwnej.

 

Nic dziwnego więc, że dosyć szybko zmienia partnerki. Pomiędzy randkami jednak odwiedza przebywającego w domu spokojnej starości dziadka, któremu zaczyna udzielać rad, w jaki sposób mógłby zainteresować swą osobą inne kobiety, których wokół niego również nie brakuje.

 

Ten jednak stara się podejść do sytuacji zupełnie inaczej. Stara się wyjaśnić wnukowi czym jest prawdziwe uczucie i jak znaleźć kobietę na całe życie. Chcesz przekonać się czym tak naprawdę są Miłosne sztuczki i jak zakończy się ta komedia i czy głowni bohaterowie pozostaną sobą? Jeśli interesuje Cię ten gatunek i chciałbyś obejrzeć nie tylko film Miłosne sztuczki lecz również inne komedie romantyczne zajrzyj na filmy online, które zaskoczą Cię ich ilością.Dodaj nowy komentarz do artykułu Miłosne sztuczki
Nick: