Dodany: 2012-08-06 10:27:48

 

Raj na ziemiDla niektórych z nas komedie to jedyny sposób na nudę i odrobinę uśmiechu. Jedną z takich, przy których oglądaniu uśmiejemy się do łez jest film Raj na ziemi, którego akcja toczy się można by powiedzieć w baśniowej krainie, gdzie wszystko jest możliwe i może się zdarzyć.

 

Ta pasjonująca komedia pozwoli nam przekonać się o jakich wyczynów zdolni są ludzie, szukający swojego miejsca na ziemi, których los nie oszczędza. Głowni bohaterowie pomimo, że mają wszystko czego można dziś pragnąć – piękny dom, dobrze płatne zajęcia to tak naprawdę nie mogą być pewni tego co jeszcze czeka ich w życiu.

 

I jak to zwykle bywa los szykuje im wiele niespodzianek, odwrotnych do tych które mają miejsce na samym początku filmu – główni bohaterowie tracą wszystko – raj na ziemi jest więc próbą ukazania jak radzić sobie w pewnych życiowych sytuacjach, iż nie można się poddawać i zawsze trzeba walczyć o osiągnięcie satysfakcji z życia. A jeszcze kiedy Raj na ziemi to gwiazdorska obsada to tym bardziej powinniśmy obejrzeć obecnie już przez filmy online ten właśnie film. Z całą pewnością się nie zawiedziemy.Dodaj nowy komentarz do artykułu Raj na ziemi
Nick: