Dodany: 2012-07-03 13:03:58

 

KronikaFantastyka i przygodowe kino dla młodych nastolatków to na pewno kilka dobrze sprawdzonych produkcji na sto procent. filmy online są mocno zarezerwowane dla nieco mniej ambitnych widzów, i bardziej posłusznych wobec kultury masowej.

 

Kolejka do obejrzenia film kronika do długich nie należy to proste kino akcji, na schematycznej fabule nieco bazujące na rozciągłości czasu i w dodatku odwołujące się do naszej wyobraźni. Co wróży mu średnio dobrze na przyszłość. film Kronika to przygoda trzech głównych bohaterów którzy są nastolatkami i otrzymali nadprzyrodzone moce chcąc z nich skorzystać muszą przeciwstawić się złym siłom które przychodzą na ziemię a przy okazji nieźle się bawią i to z wzajemną przyjemnością.

 

To czyni Film Kronika niezwykłym osiągnięciem i wybitnym dziełem w oczach spragnionych super mocy nastolatków w świecie w którym nic im się nie podoba i wszystko chcieliby przestawić. Jest to nieco długa historia takie odnosimy wrażenie po dłuższej chwili, bo film nie jest specjalnie bogaty w akcję i inne pomysły.Dodaj nowy komentarz do artykułu Kronika
Nick: