Dodany: 2012-07-03 12:58:46

 

AvengersMściciele to zespół złożony z superbohaterów znanych z komiksów Czy to Marvela czy DC. Wspólne połączenie sił zaowocowało produkcją Film Avengers czyli z angielskiego Mściciele. filmy online są mało ambitną produkcją, czego dowodzi Film Avengers.

 

film Avengers sprzedał się znakomicie na całym świecie, wynika to z zaangażowania sporej liczby bohaterów takich jak: iron Men, Thor, kapitan Ameryka, Hulk. Cała plejada osobistości to sprawiło, że zagorzali fani pognali co sił do kin i wydali swoje pieniądze na właśnie Avengers.

 

Fabuła filmu zaczyna się od pojawienia się na ziemi poważnego zagrożenia pozaziemskiego, z kosmosu jak to zwykle w tych historiach bywa. I bohaterowie komiksów muszą razem stawić czoła nowemu zagrożeniu i rozwiązać problem, ratując ziemię i jej mieszkańców. To wartościowa, mało epicka opowieść o przygodach naszych ulubionych bohaterów z dzieciństwa, nieco spóźniona i oklepana, kolejna na półkę do kolekcji. Mściciele są cenną pozycją w naszej kinematografii, to walka dobra ze złem.Dodaj nowy komentarz do artykułu Avengers
Nick: