Dodany: 2012-07-03 12:55:37

 

Faceci w czerni 3Kosmici są jednym z ulubionych tematów poruszanych nie tylko przez filmy online. Film Faceci w czerni 3 jest zgrabną kontynuacją dwóch poprzednich serii tej sagi, kończy ją na dzień dzisiejszy.

 

film Faceci w czerni 3 jest widowiskiem na niespotykaną dotąd skalę, tu jest jeszcze więcej kosmitów i humoru, doborowa obsada w osobach Tomy Lee Jonesa i Willa Smith'a. Kolejny raz ten duet okazuje się strzałem w dziesiątkę, fabuła nie zachwyca już z taką samą siłą jak za pierwszym razem. Powracanie prowadzi do szybkiego wyczerpania tematu i mocnej eksploatacji niektórych wątków.

 

Cała akcja polega na przeniesieniu naszych agentów w czasie do tyłu, mają ochronić innego słynnego agenta, uratować mu życie i załatwić kilu kosmitów. To zadanie naszych popularnych facetów w czerni. Kosmici drżyjcie, nadchodzą mściciele, fabuła jest wciągająca, ale bez niespodzianek, film dobrze się ogląda ze względu na ciągłą akcję i masę efektów specjalnych. Film Faceci w czerni 3 jest emitowany tylko w trybie 3D jesteśmy więc zmuszeni do patrzenia na niego w okularach.Dodaj nowy komentarz do artykułu Faceci w czerni 3
Nick: