Dodany: 2012-06-26 10:00:37

 

Świat według Bundychserial Świat według Bundych amerykański serial komediowy, opowiadający o losach chicagowskiej rodziny nieudaczników.

 

Serial powstawał dla amerykańskiej telewizji FOX, był emitowany w latach 1987 – 1997. serial Świat według Bundych przedstawia typowe przykłady z życia zwykłej rodziny, jak np. wakacje, brak pieniędzy, problemy dzieci w szkole, Jak jednak wiadomo, rodzina Bundy do zwykłych nie należy, dlatego trafia im się wiele zwariowanych przeżyć.

 

Dość nietypowe są też ich sposoby zdobywania jedzenia i pieniędzy czy stosunek, z jakim odnoszą się do siebie poszczególni członkowie rodziny, a które delikatnie mówiąc nie jest godny naśladowania. serial Świat według Bundych to pierwsza produkcja tego typu, która przełamała stereotyp sielankowej i uśmiechniętej rodziny amerykańskiej, a pokazała, choć w mocno przerysowany sposób, co naprawdę kryje się pod kolorowym dachem domu, otoczonego białym płotkiem. Właśnie dlatego zyskała miano kultowej, a jej fabuła i scenariusz pozostają aktualne do dziś..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Świat według Bundych
Nick: