Dodany: 2012-06-26 09:45:02

 

Big Time Rushserial Big Time Rush to serial dla młodzieży śledzący perypetie czterech młodych, przystojnych chłopaków, którzy zakładają boysband i ruszają na podbój Hollywood.

 

serial Big Time Rush opowiada o perypetiach szesnastoletniego Kendalla Knighta, który marzy o zostaniu hokeistą. Wraz ze swymi przyjaciółmi – Jamesem, który chce zostać piosenkarzem, Carlosem i Loganem – trafiają do Hollywood i zakładają boysband.

 

Mimo że mają doskonalić śpiew i taniec, wplątują się w nowe kłopoty. serial Big Time Rush został nakręcony z pomocą prawdziwego zespołu o tej samej nazwie, który tworzą chłopcy o identycznych imionach, jak w serialu. Można więc powiedzieć, że jest to opowieść o nich samych, o ich problemach, kłopotach, miłościach i przede wszystkim o muzyce, która uwielbiają ponad wszystko. Serial spotkał się z dużym zainteresowaniem wśród młodzieży i do tej pory jest jednym z ulubionych emitowanych na kanale Nickelodeon. Fani serialu to przede wszystkim nastolatki, dla których członkowie zespołu są idolami..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Big Time Rush
Nick: