Dodany: 2012-06-26 09:41:05

 

Sekretny Dziennik Call Girlserial Sekretny Dziennik Call Girl to brytyjska produkcja, która rozgrywa się w Londynie, gdzie pozornie zwykła dziewczyna Hannah Baxter wiedzie podwójne życie, jako call girl - Belle.

 

Fabuła skupia się na jej życiu prywatnym i zawodowym, które nieustannie ze sobą koliduje. Jednak Hannah zawsze może liczyć na rady swoich przyjaciół - Bena i drugiej dziewczyny na telefon Bambi. serial Sekretny Dziennik Call Girl porusza takie watki z życia głównej bohaterki, jak relacje z innymi call girl, problemy z ukrywaniem swojej tożsamości, okłamywanie rodziny i przyjaciół a także trudności w funkcjonowaniu w dwóch, sprzecznych ze sobą światach.

 

serial Sekretny Dziennik Call Girl to także kulisy życia sławnych i bogatych, świat grubych milionów, drogich prezentów, luksusowych samochodów, markowych ubrań i weekendów na jachcie, czy w Paryżu. Serial jest dość brutalny i szczery, ale dzięki temu niezwykle realistyczny w swoim przekazie, przez co zyskał wielu fanów nie tylko wśród męskiej, ale również damskiej publiczności..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Sekretny Dziennik Call Girl
Nick: