Dodany: 2012-06-26 09:33:27
 

Tancerzeserial Tancerze rozgrywa się w szkole sztuk scenicznych Heleny Nałęcz-Gonzales, która po latach spędzonych w podobnej akademii w Madrycie założyła we Wrocławiu własną szkołę.

 

Uczą w niej: Alicja, dawna uczennica Heleny, której życie zmienił wypadek na scenie, Jowita – nauczycielka śpiewu, Krzysztof – nieprzewidywalny aktor i uwodziciel, a także kilka innych ekscentrycznych postaci. Łączy ich artystyczna kariera, która w różny sposób skomplikowała ich losy. serial Tancerze to także uczniowie tej prestiżowej szkoły, których jedynym marzeniem jest bycie sławnym i występowanie na scenie. Wspólnie doskonalą swój warsztat taneczny, uczą się również śpiewu i aktorstwa, co ma im pomóc w rozwijaniu swoich umiejętności.

 

Serial Tancerze opowiada o splatających się ze sobą losach zarówno uczniów, jak i nauczycieli, którzy chcą ich przygotować do samodzielnego życia i do udźwignięcia ciężaru sławy. Nie wszystkim się uda, nie wszyscy zostaną na szczycie, ale każdy z nich dostanie od losu i nauczkę i wygraną..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Tancerze
Nick: